Hakkımızda

1957 yılından günümüze farklı çözümler

Medikal ve Sağlık sektöründe hizmet veren firmamız, çeşitli laboratuvar ortamlarında yapılan analizlerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde sonuçlanması için gerekli olan sarf malzemeler ve cihazlar konusunda ithalat ve yerli üretim ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji beraberinde ortaya çıkan yenilikleri yakından takip ederek, müşteri beklentilerini yüksek teknoloji ile karşılamayı hedefleyen firma sitemiz üzerinden online olarak ürün fiyat teklifi taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar hizmet vermemiz, beraberinde birden fazla markanın daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmasında etkili olmuştur. İhtiyaçlarınıza uygun, kullanacağınız alan için ideal analiz cihazları ve sarf malzemeler konusunda firmamızdan temin edebileceğiniz ürünler alt kısımda yer almaktadır.

Hangi Ürünlerin Satışını Yapıyoruz ?

  • Merck Kimyasalları (Almanya’dan ithal ettiğimiz ürünleri sadece kurumsal yerlere satıyoruz. Şahıslara satışımız bulunmamaktadır.)
  • Laboratuvar Cihazları
  • Cam Malzemeler
  • Plastik Malzemeler
  • Sarf Malzemeler

EN GENİŞ ÜRÜN AĞI

Sektörün ihtiyaçlarına yönelik ürün seçenekleri ile 1962 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, analiz ve araştırmalar için kullanabileceğiniz cihaz ve sarf malzemeler konusunda binlerce ürün seçeneği ile hizmetinizdedir.

Teknolojik yönden ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılamak için geliştirilen bu cihazlar, araştırma esnasında ortaya çıkan sonuçların doğrulu ve güvenilirliği konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. Gıda ve Sağlık alanları başta olmak üzere birçok alanda kullanılan ürünlerin ithalatı ve satışı konusunda firmamız en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Yeni nesil teknolojiyi bünyesinde barındıran cihazlar konusunda yapacağınız analizlerde daha güvenilir sonuçlar elde etmeniz için gerekli olan malzemelerin takibi ve satışı konusunda yenilikleri takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti sunma arayışı içerisindedir. Hizmet sunduğumuz alanlarda müşterilerimizin daha uygun fiyatlar ile daha kaliteli ürünler almaları temel hedefimizdir.

KALİTEDE DOĞRU ADRES

Ücretsiz Kargo

Firmamızdan satın aldığınız ürünleri yurt geneli ücretsiz kargo imkanı ile tarafınıza ulaştırıyoruz.

Uygun Fiyat

Size özel iskonto seçeneklerimiz ile piyasa koşullarına göre ideal fiyatlar ile ürünlerimize sahip olun.

7/24 Destek

Fiyat teklifi ve benzeri garanti detayları hakkında mail adresimiz veya telefon numaramızdan ulaşın.
error: Kocintok A.Ş
×

Hoşgeldiniz!

Ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için Whatsapp destek hattını kullanın.

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?